| mariaa100 a întrebat:

Buna, TPU! Unde as putea găsi si eu materia de bio pentru bac din clasa a12a? As vrea sa învăț singura pentru ca la scoala nu inteleg mare lucru.
Daca stiti vreun site care sa aiba toata materia va rog sa ma ajutați. Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Cumpara o culegere de teste de BAC, care are la inceput materia schitata. Sau poti merge la librarie sa o rasfoiesti si sa-ti faci o idee pana unde merge materia.

| aneliram a răspuns:

Parerea mea este sa cumperii culegere pentru pregatire pentru. Bac.