| VanessaRTP a întrebat:

Unde pot gasi modele de olimpiade la romana, clasa a 7a, faza pe scoala?
P.S:Un site unde nu trebuie sa imi fac cont
Funda

5 răspunsuri:
| RazvyP a răspuns:

Nu cred ca s-au pus nicaieri. Si eu am cautat.

| RazvyP a răspuns:

O fi pe ISJ

| Medema a răspuns:

Pai faza pe scoala, sa vedem nu cred ca exista, profesorii dau de obicei la olimpiada faza pe scoala olimpiadele din anii trecuti(locale sau zonale) intelegi? Adica faza pe scoala e doar un test pe care si profesorul il poate face!

| VanessaRTP explică (pentru Medema):

Si din anii trecuti unde pot gasi?

| Medema a răspuns (pentru VanessaRTP):

Pai cauti si tu olimpiada limba is literatura romana anul 2013/2012 si trebuie' sa gasesti ceva, incearca pe du.ro!