| LoveMadScience a întrebat:

Unde pot gasi subiectele de anul trecut de la Tezele cu subiect unic( clasa a 8a romana si matematica)? Urgent...

3 răspunsuri:
| LoveMadScience explică:

Si ce altceva v-a mai dat? La romana? La mate? La ce liceu esti, liviudinamo?

| Liviu321 a răspuns:

Icearca pe situl invatamantului pe edu.ro acolo ar trebui. sa fie. eu am dat anul trecut testarile, sunt a9-a acum si au fost destul de simple mai ales la romana tinand cont ca ne-a dat lucruri cum ar fi despartirea in silabe si sa vorbim, sa facem o compunere despre o poza minunata pe care am facut.

| justme2025 a răspuns:

Pe goagle. Da-i sarci!