| Mistik a întrebat:

Anul acesta se va da examenul de capacitate sau tezele cu subiect unic?big grin

Răspuns Câştigător
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Examenul de capacitate
teze lu subiect unic nu s-au dat nici anul trecutwinking
si daca vrei sa stii tezele cu subiect unic se da in fiecare semestru iar examenele se dau la sf. de clasa a 8-a cu toate cunostintele tale din clasele 5-8winking

4 răspunsuri:
| anuk a răspuns:

Examen la sfarsit de clasa a 8 la mate si romana cu materia din clasele 5-8

| Andruza a răspuns:

Din păcate o să dăm examen.
sad Și eu sunt tot într-a 8.

| TheLastDancer15 a răspuns:

Examen: bleakkkk; dar examen

| Catalina_6831 a răspuns:

Examen de capacitate.eu am noroc sunt a9a dar cei care trebuie sa intre la liceu vor da examen la liceul la care vor sa intre, iar cei care nu intra vor ramene fara locuri