| xMădă a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti si mie unde as putea gasi rezultatele la Olimpiada de limba romana "Ionel Teodoreanu" la Braila faza locala care a avut loc pe 19 februarie 2011 la scoala Mihai Eminescu.

Funda la raspunsul bun:X

2 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Pai teoretic e asa cum a spus @WhiteStripes, dar te mai poti uita pe http://www.olimpiade.ro/informatii.php?etapa=2&materie=1&editie=10
ca poate o sa seafiseze la un moment dat. Dar nu ti-a spus profesoara de romana? :-?

| MasQueNada a răspuns:

De obicei rezultatele la olimpiada le afli ori de la profesorul de la clasa, ori se afiseaza la scoala unde ai dat.