| Bububu01 a întrebat:

Voiam sa va intreb daca stiti vreun site unde pot gasi variante pentru sesiunea speciala evaluarea nationala. Adica mai multe variante care au si bareme, pentru cei de clasa a 8 a la matematica. Dau vot si funda raspunsului ajutator.

Răspuns Câştigător
| andreit05 a răspuns:

Poti gasi pe subiecte2015.edu.ro (poti schimba anul: subiecte2014, subiecte2013 etc.)

3 răspunsuri:
| FirstAid a răspuns:

Eu am o carte de la Paralela 45. Este plina cu variante (plus examenele din anii trecuti). Succes la examen!

| Bububu01 explică (pentru FirstAid):

Mersi, dar as fi dorit ceva online cu bareme si subiecte. Multumesc oricum.

| SoCheresMoo a răspuns:

Pai ar fi edu.ro