| GodLight a întrebat:

Stiti vreun site cu variante la evaluarea nationala la matematica 2012-2013.
Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| RodicaGabriela a răspuns:

Http://subiecte2012.edu.ro/2012/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme/

Te duci la "matematica 15:00" si ti se descarca un folder. Ai acolo baremul in romana (e primul pdf) si subiectul in romana (al patrulea pdf)... sau oricum sunt amandoua in folderul ala. Sper ca te-am ajutat. :d Fundita?! :D:D:D

| RodicaGabriela a răspuns (pentru RodicaGabriela):

Multumesc pentru fundita! >:d<

| GodLight explică (pentru RodicaGabriela):

Cu placerebig grin

5 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Pe www.edu.ro, în secțiunea Evaluare naținală

| BrightLights a răspuns:

Http://www.evaluareineducatie.ro/disciplina-matematica/start/ cauta aici si acolo la arhiva alegi anul.;)

| helene_6332 a răspuns:

Pe sorin borodi.ro -acolo gasesti toate simularile date anul acesta precum si din anii precedenti.