| DumitruAlex a întrebat:

Vreau să aflu și eu dacă știe cineva ce poate pica la bac la română la subiectul 3 în sesiunea de acum din toamnă?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu ai aflat pana acum ca subiectele sunt secrete?
Nimeni nu stie ce poate pica, iar parerile unora si altora nu te vor ajuta deloc, poate doar sa pici examenul, daca inveti doar ce te indruma unii si altii.
Pune mana si invata toata materia, asa cum este si normal, pentru un examen, macar treci prin tot si nu poti da vina pe nimeni, ca nu a ghicit subiectele.

5 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Fața elevilor. Haha.

Răspuns utilizator avertizat
| Stefan123x a răspuns:

Fa ce zice nenea minionu' asta ca nu zice rau, trebuie' sa fi vrajitor sa aflii ce pica happy

| rolynight a răspuns:

Uita-te pe programa, orice poate pica, iti zic sincer, s-au pus subiectele de rezerva pe net, ar fi putut pica basmul cult.Mai bine invata un pic din toate, decat sa inveti tot din ceea ce poate nu-ti pica.