| KinderGirl a întrebat:

Vreau sa dau la Liceul Economic " Maria Teiuleanu" Pitesti pe profil economic, cam ce ore se fac?

1 răspuns:
| Denyisssa a răspuns:

Buna! Si eu am vrut prima data sa dau la economie dar...nu ma prea ajuta la cine stie ce.
contabilitate---------> conta, contracte economice, management, marketing, instrumente de plata si igiena muncii (la practica astea 2), de pe cls a 11-a, oraganizarea resurselor umane, planificare operationala, astea sunt materiile de specialitate, iar pe a 12-a. nu stiu inca, ca acum trec, mate se fac 2 sau 3 ore. In general foarte multa contabilitate.Bafta. :*