| XxcorixX a întrebat:

vreau sa dau la medicina si ma intrebam daca nu stie cineva niste carti bune de biologie si chimie cu care as putea sa incep. Trebuie sa mentionez ca sunt la profil uman, unde chimie se studiaza prea putin si biologie mai deloc (la ce profesor am eu). Nu sunt praf si pulbere, stiu ceva materie din ce am invatat in plus, acasa si de pe net. Mersi.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Subiectele sunt facute din materialele continute in manuale si la acelasi nivel, nu mai mare. Nimeni nu-ti cere mai mult decat exista in manual.

| persic a răspuns:

Culegeri-admitere.com