| Anamariaandrei a întrebat:

Buna,TPU! vreau sa fac o prezentare in ppt si trebuie sa fac in 2003 ca asa a spus dna.Eu insa am 2007, se poate transforma? sau unde pot gasi pe net o asemenea prezentare/
P.S.:titlul prezentarii este "Regnul plante"

Răspuns Câştigător
| Eliene a răspuns:

Buna!
Prezentari pe tema asta vei gasi pe www.didactic.ro, insa mai nou trebuie sa iti faci si cont - dar e cel mai bun site. Sa ai toata increderea in el, pentru ca majoritatea lucrarilor sunt realizate de profesori.
Dar, daca vrei sa faci singur proiectul in ppt. 2003 iti dau un link de unde il poti downloada:
http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=21380
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O faci în 2007 şi salvezi ca document PPT compatibil cu versiunile vechi, are opţiunea asta când salvezi.