| Anny1 a întrebat:

TPU vreau si eu ceva informatii despre liceul Militar Mihai Viteazu din Alba Iulia daca se poate? si daca ne va lasa acasa in timpul weekend-ului? mersi frumos

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Ma bucur sa aud asta. Va doresc ca distanta sa va apropie si sa fiti fericiti! happy

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Din cate stiu eu, ii lasa acasa in fiecare weekend daca se comporta bine. Adica nu iau note mici sau cine stie ce altceva rau ar mai putea face. Asa ca sfatuieste-l sa se puna serios pe invatat si sa aiba un comportament exemplar daca vrea sa va vedeti cat mai deswinking.

| Anny1 explică (pentru DeeaMarry):

El invata foarte bine iar la comportament nici nu se pune problema este printre primii baieti care au intrat

| DeeaMarry a răspuns (pentru Anny1):

Ma bucur sa aud asta. Va doresc ca distanta sa va apropie si sa fiti fericiti! happy

| ProSys a răspuns:

Buna!

Gasesti toate detaliile despre Colegiul Militar " Mihai Viteazul " aici : http://www.colmil-mv.ro/
Din cate stiu nu veti avea voie sa parasiti liceul in fiecare weekend.Ai dat probele sportive? S-au dat pe parcursul acestor saptamani.

| Anny1 explică (pentru ProSys):

Multumesc frumos..nu e pentru mine ci pentru prietenul meu care a dat toate examenele si a intrat printre primul.dar ma intrebare oare eu ce facstraight face?