| aaalex289 a întrebat:

Bună TPU!
Vreau și eu niște păreri, informații despre materii, program, ce privește liceul militar din Alba Iulia.
Mulțumesc mult celor care își ia din timp să îmi răspundă!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu din auzite ci din surse sigure:
https://fisier.ro/download?f=a542085d8f7

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In rest vreau intrebari. Sunt fost militar, acum pensionar.

| sierra1 a răspuns:

Dai examen și din română deci maaaare atenție "celor care își i-a din timp"

... bănuim că te-ai grăbit, nu?

| Bossdeanonim12 a răspuns:

Buna! Din cate am auzit de la o fosta colega, te trezesti pe la 5-6:30 (depinde de zi) faci sport pana la 8, te duci la ore (despre materii nu stiu prea multe informatii) pana pe la 2-3, apoi iti faci temele, te relaxezi putin si te culci(pe la ora 22:30, maxim 23). A si da, parca stai cu 4 in camera (un fel de camin).
Daca iti place stilul asta eu iti recomand sa te duci acolo. Tine doar de felul tau de a fi.