| anonim_4396 a întrebat:

Bunã.
As vrea sa stiu mai multe detalii despre Liceul Militar din Alba Iulia.
Ma intereseaza foarte mult.
Ofer funda.
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| millar a răspuns:

Sora mea a vrt sa intre la liceu acum asteapta sa de-a la academie
Liceu e frumos, arata bine dar probele sunt grele mai ales la floatari
Sora mea a facut cu intrenor astea si el i-a zis ca le face bine dar domnu ala tot o contrazicea
Majoritatea locurilor sunt pe bani se vedea ca mna era o fata plina de tatuaje cu cercei si aia a intrat

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru millar):

Serios? Te-ai gindit ca poate aia plina de tatuaje cu cercei avea de fapt tatuaje temporare si a fost chiar suficient de buna cit sa intre? Mai lasati ma povestile cu intratul pe pile...

| Roxana223 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

M-am gandit si eu la asta dar, nu prea cred ca poti sa intri asa usor cu,, pile".

| millar a răspuns (pentru millar):

Vezi ca iti trebuie tesre de sange
ceva legat cu dinti, ochii multe etc.
Apropo cred ca inscrierile deja sau facut uitete pe saitul lor

| R3sp3ctt a răspuns (pentru millar):

Da,ai dreptate, prietena mea vrea sa intre la un liceu militar si a pus-o sa poarte aparat dentar

| Roxana223 a răspuns (pentru R3sp3ctt):

Off...deaja s.au facut inscrierile?

| millar a răspuns (pentru Roxana223):

Pai da, tu nu ai fost la scoala sa completezi fisele alea cu liceu si astea. Suntem aproape in august
Poti incerca la nu dar pierzi un an
Dupa mine cred ca ar trebui sa dai la academie si sa incepi un program de sport si de alergat(ca o sa ai proba de nu stiu cati metri) din clasaa 12

| Roxana223 a răspuns (pentru millar):

Doar acum in 11 septembrie trec pe cls. A 8 a, unde vrei sa ma inscriu?

9 răspunsuri:
| R3sp3ctt a răspuns:

E un liceu militar.Cauta pe net acolo iti da mult mai multe detalii

| Roxana223 a răspuns (pentru R3sp3ctt):

Am cautat...dar, nu imi da programul.
Sunt fata si oarecum as vrea sa vad programul pentru ca vreau sa stiu daca pot sa ma incadrez in acel program.