| Dan827272 a întrebat:

Buna tpuuuu! Am intrat la liceul dorit cu 7.67 in loc de 7.89 care a fost media de acum 2 ani iar anul acesta ultima medie este 7.40, infine, as vrea sa știu ce materii nu se mai fac la economic din clasa 11 sau a 10.

Răspuns Câştigător
| Andreea_Andreutza_1977 a răspuns:

Nu o sa mai faci fizica, chimie, biologie

1 răspuns:
| saftaiiustin a răspuns:

Ca paranteza la intrebarea ta, Nu intereseaza pe nimeni notele din evaluare nationala, nici macar de la bac. Cand te angajezi undeva iti trebuie doar ultima diploma care va fi diploma de licenta din cadrul facultatii. Asta peste 8 ani la tine.
In unele cazuri nici aia nu conteaza daca esti foarte bun intr-un domeniu.