| mariukmaria64 a întrebat:

trebuie sa facem un discurs de sfarsit de clasa a 8-a iar diriga ne. a spus sa scrim cateva cuvinte despre fiecare profesor! La domnul director nu stim ce sa scrim eu si colegele noastre suntem inebunite... vreau idei de inceput ce sa-i spunem? Voi ce i-ati spune funda! :X

1 răspuns:
| iiKido a răspuns:

"Draga domnule director,Clasa noastra,am vrea sa tinem un mic discurs despre dumneavoastra, si cat va iubim noi.
Ati fost un director deosebit, unu-l special as putea spune.Desi noi v-am enervat,deranjat si chiar suparat,Ne cerem scuze, dar sa stiti ca noi tot va iubim.
Sa nu uitam toata minunatiile care le-ati facut pentru aceasta scoala si pentru noi, copiii."
Si Etc.