| rubiixgius a întrebat:

Buna tuturor! Abia ce am trecut clasa a 9a si sunt nemultumita de liceul unde am intrat. Voiam la pedagogie dar din cauza multor copii care s au inscris nu am mai intrat(ultima medie a fost 9????). Întrebarea mea este daca probele la care am fost admisa mai sunt valabile pentru un posibil transfer anul viitor, daca se pot face transferuri la pedagogic

1 răspuns:
| PsyhoChild a răspuns:

Te interesezi la secretariatul liceului la care vrei, de obicei se dau diferente(teste la anumite materii) cand vrei sa mergi pe alt profil