| Mary592 a întrebat:

Buna tuturor, am o intrebare, daca nu esti prezent la probele orale, poti promova? Am citit ca daca nu te prezinti la probele orale, te poti prezenta la cele scrise dar nu poti promova. Daca e sa nu ma prezint la proba de competente digitale, apoi ma duc si dau bacu si il iau, cum nu pot promova? Voi promova atunci cand voi da proba de competente digitale sau nu mai pot da proba inca 2 sesiuni?

5 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Tre' sa mergi la tot, sunt considerate probe de bac, chiar daca nu se pun la media finala. chiar asa lene iti e? nici macar n-ai cum sa le pici...

| NickiMinaj a răspuns:

Ce dobitoc laughing a picat bacu'.

| tzutzy_3632 a răspuns:

Daca nu te duci ( sau persoana respectiva) la comp digitale nu intri in bacu' scris. e la fel la ca romana.

| Mary592 explică:

Mentionez ca nu e vorba despre mine, eu am dat proba la limba si literatura romana, iar acum urmeaza proba de competente digitale, eu vreau sa aflu pentru ca m-am contrazis cu o persoana, va rog daca ma puteti ajuta cu un raspuns, multumesc!

| Mary592 explică:

Roxa, am spus ca nu e vorba despre mine, normal ca ma duc, un prost mi-a zis ca el nu s-a dus sa dea proba orala la lb romana si mi-a zis ca el intra in bac, de asta am pus intrebareahee hee