| sorel1990 a întrebat:

am intrat anul acesta la Facultatea de automatica si calculatoare la buget si am realizat ca locul meu nu este aici, am luat toate examenele insa ma atrage mai mult medicina si as vrea sa dau la vara la medicina la buget, pot sa dau la buget in vara daca renunt la facultatea aceasta? astept raspunsuri :* multumesc

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da.

| muzikhous3 a răspuns:

Da poti intra la stat dar la noua facultate vei fi un an la taxa fiindca deja tu ai facut un an la stat...De exemplu tu te duci la medicina si intri la buget si te menti la buget dar in ultimul an de facultate vei fi automat la cu taxa

| sorel1990 explică (pentru muzikhous3):

Un semestrul am facut big grin aici la automatica

| Oana92 a răspuns (pentru muzikhous3):

La medicina daca intri la buget nu mai treci la cu taxa indiferent de medie.

| sorel1990 explică (pentru Oana92):

Chiar daca am facut un semestru la automatica la buget si iau la medicina la buget nu trec la taxa?