| iSaidNo a întrebat:

Buna tuturor.Am si eu o intrebare .Care dintre voi ati fost la concursul "SI EU POT FI BUN LA MATE"?Vreau raspunsuri este greu?Il am sambata viitoare(peste o saptamana)si vreau s-a stiu cum e.Plss fundita!

Răspuns Câştigător
| ioafrumusica a răspuns:

Salut, eu am participat la acest concurs, si pot sa iti zic un lucru: subiectele sunt destul de dificile! Trebuie sa te antrenezi si sa fii atent la e scriii si sa nu uiti sa te incadrezi in timp. NU ai voie sa mergi la toaleta sau sa stai langa prietenii tai deoarece se crede ca veti copia.Doar fii atent/a si totul va merge bine. Inca un sfat, fa exercitii de calcule si teorie, nu iti cere teoria, dar te ajuta mult la probleme! Bafta!