| Sunshine121 a întrebat:

Heeei! Cine ma poate ajuta rapid cu niste raspunsuri. Deci se poate slabi intr-o saptamana. Am 1.50 si cv si 48 de kg. Nu sunt foarte grasaa, dar pentru ca sunt pitica se vede cam urat. Asaa. vreau sa slabesc pana sambata viitoare si nu vreau diete cu alimente care sunt greu accesibile. ceva simplu si eficient. Si a doua problema e ca sunt piticaa. Vreau si eu sa fiu mai inalta. URGENNT! FUNDITA! FUNDITA!:X

1 răspuns:
| blueangel99 a răspuns:

Păi trebuie doar să excluzi fast food-ul, să eviţi dulciurile şi să nu mai mănânci după 18. Aopi, profită la maxim de orele de sport, ieşi prin parca, la mişcare, de fiecare dată când ai ocazia şi acasă poţi să faci serii de 15-20 de abdomene.
Baftă, dragă kiss!