| DizzYuzzY a întrebat:

Buna tuturor. As dori pe timp de criza sa fac bani pe internet. Cum as putea sa fac asta?thinking Poate ma ajuta cineva cu ceva ideihee hee

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Uite cum fac eu bani http://artnmagic.wordpress.com/despre-si-cum-sa-faci-bani/ Daca vrei inscrie-te pe o serie de ptc-uri de acolo si dai click-uri si iei bani. Eu pana acum am facut vreo 70-80 de euro in o jumatate de an,dar fara niciun fel de ajutor. Incearca si tu. Majoritatile modalitati prin care poti face bani e sa te inscrii pe site-uri PTC, ori sa ai un site web si sa fi platit pentru ce uploadezi pe site sau sa pui google ads pe site-ul tau, sau sa iei bani altora ca sa le faci reclama.Sunt multe solutii, ntra pe link si gasesti cateva.

| WR104 a răspuns:

Daca nu ai 18 ani nu poti in mod normal. daca ai peste sau te ajuta un major atunci poti incerca dar sa stii ca multi or sa incerce sa te pacaleasca sa faca banii pe dormita ta de a face banii asa ca ai grija.

| alexu1 a răspuns:

Uite aici http://cum-sa-faci-bani-usor.blogspot.com/ daca nu intelegi contacteaza-ma si o sa-ti explic eu ce trebuie sa faci ID:alexutaker