| Anonimaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna tuturor. as vrea sa stiu ce subiecte s'au dat anul trecut(2012) la bilingv engleza... este greu? oralul consta i mai mult exercitii? sau in mai multe probe? va rooog raspundeti'mi cat mai repede!

Fundaaaaaa

1 răspuns:
| alinaaa26 a răspuns:

Eu la scris am avut exercitii cu timpurile, cu if clauses type 1, 2, 3, cu prepozitii iar la oral mi a dat un text pe care trebuia sa l citesc si sa raspund apoi la cateva intrebari pe baza lui sau iti poate cadea o imagine pe care trebuie sa o descrii