| Google123 a întrebat:

Buna tuturor ( cât mai repede dacă puteți sa imi explicați e urgent va rog, și app dau funda fără ezitare cine imi explica Calumea, mulțumesc.)

- deci faza este următoarea, vreau sa merg la liceul sportiv din județul Arad, am fost când a fost proba fizica dar nu am putut sa o dau având in vedere ca nu am avut legitimația pentru fotbal iar eu la fotbal vreau sa dau, iar ei mi au spus sa revin prin August sau ceva de genu nu am înțeles exact dar e ceva de genu, acum am fost chemat la școala la mine ca sa bifez pe acele foi una Galbena pentru liceu iar una albă pentru profesională unde vreau sa optez unde vreau sa merg, iar cei de la liceu sportiv mi au spus atunci sa revin in August sau ceva de genu iar aici la mine când primesc aceste foi sa bifez doar pe aceea foaie Galbena liceu sportiv fără altceva, voi ce spune ți pot rămâne pe afara dacă nu intru la sportiv? și chiar este acum prin August sau când gen proba fizica din nou? va rog

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai reușit?