| Sorina22 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu, colectia de carte de buzunar "Jurnalul National"? Pe site apare o singura carte care a fost vanduta acum o saptamana sau 2 si cartea de ieri nici nu a ajuns in orasul meu, Brasov (am cautat-o la vreo 3 magazine de ziare si toate vanzatoarele mi-au spus ca nu a venit, ba chiar ca s-ar fi terminat colectia; dar asa de repede?!). Stie careva ce s-a intamplat? Va rog, ajutati-ma cu un raspuns! sigh Mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colectia continua tu intreaba la magazinul de ziare poate in orasul tau ink nu a junswinking

2 răspunsuri:
| ancuta1 a răspuns:

Si eu am cautat-o la Bistrita si nici aici nu am gasit tot asa am inteles si eu ca s-a terminat colectia

| ancuta1 a răspuns:

Nici la mine la Bistrita nu este si asa am inteles si eu ca s-a terminat colectia.