| Alina_Aniella_1970 a întrebat:

Stie cineva coordonatele geografice pentru: Paris, Sydnei, Viena si Rio de Jeniro? Va rogg raspunss urgent! Dau funda! :X

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Daca intri pe wikipedia si le cauti dau si coordonatele geografice, in dreapta ecranului unde e harta si date pe scurt

| Alina_Aniella_1970 explică (pentru mixxjim):

Am cautat si nu da. Caut de azi dimineata...

| mixxjim a răspuns (pentru Alina_Aniella_1970):

Ia da-mi linkul din wikipedia unde ai cautat Paris sa vad ca nu scrie ca-l mananc si te si raportez ca-ti faci lectiile pe TPU, desi nu e voie.

| Alina_Aniella_1970 explică (pentru mixxjim):

Nu trebuie sa iti dau tie linkul. Si am cerut ajutorul dar daca nu vrei sa ma ajuti nu ma ajuta dar nu face chestii din astea ca nu e frumos. Numai bine!

| mixxjim a răspuns (pentru Alina_Aniella_1970):

Ti-am cerut linkul sa vad daca ai cautat unde trebuie, coordonatele exista acolo, am verificat inainte sa-ti raspund, inseamna ca ti-e lene sa te uiti in wikipedia si ajutorul a fost suficient daca vrei ajutor, si nu pomana

| Alina_Aniella_1970 explică (pentru mixxjim):

Am cautat si eu acum cum ai zis tu ca sa nu zici ca nu imi pasa de parerile altora si am gasit dar prima data la cum ai zis tu am inteles ca sa scriu pe google Coordonate geografice wikipedia. Oricum multumesc. Numai bine.

| Alina_Aniella_1970 explică (pentru Alina_Aniella_1970):

Si ca sa nu zici ca sunt fara bun simt o sa iti dau si funda.

| mixxjim a răspuns (pentru Alina_Aniella_1970):

Ok, bine ca ai gasitwinking