| iuliaa1x a întrebat:

Buna tuturor. Sunt clasa a 9-a la profilul stiinte ale naturii in jud. Caras-Severin si doresc sa ma transfer din clasa a 10-a in jud. Olt, la profilul istorie. De ce acte as avea nevoie pentru. a ma transfera? Si la ce materii as da diferenta? Trebuie sa imi schimb si domiciliul, avand in vedere ca il am in jud, Caras-Severin? Cel/cea care ma lamureste primeste funda :*! Multumesc frumos!

1 răspuns:
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Păi nu știu să îți spun sigur, dar e bine cum spun, întăi de toate certificatul de naștere, fișa ta medicală și ceva de la cealalta școala adică o confirmare că te-ai mutat. Dar în general întreabă profesorii sau direcoarea/directorul.
O seară plăcută iți doresc!