| Andreea488 a întrebat:

Sunt eleva in clasa a12a si ma tot gandesc sa aplic la o facultate de kinetoterapie din Bucuresti. Din pacate taxele de la UNEFS si Carol Davila ma indeamna sa optez spre o facultate privata.As dori sa aflu ce parere aveti despre Universitatea Ecologica si cum sunt profesorii(vreau sa invat intr-adevar la facultate)Considerati ca daca aleg o facultate privata poate dauna in momentul cautarii unui job?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Facultatile private si-au "castigat" o reputatie foarte proasta. Cele mai multe dintre ele au un standard academic foarte scazut si sunt masini de facut bani pentru cativa smecheri. Faptul ca ai absolvit o facultate cu reputatie buna conteaza foarte mult.

| Andreea488 explică (pentru SkyPilot):

Iti multumesc pentru parere, tind sa fiu de acord cu tine, m-am gandit si la SNSPA-comunicare si relatii publice ca si facultate, si cred ca pe asta voi continua

| SkyPilot a răspuns (pentru Andreea488):

Fa ceva ce iti place. Si acest lucru conteaza foarte mult.