| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa completez fisa de inscriere la liceu. Eu am media 8.94 si as vrea sa merg la Mihai Eminescu CONSTANTA filologie. Sunt curioasa dc o sa intru! Ce alte licee din cta profilulul uman(filologie) sau economic imi recomandati! cat mai multe sfaturi
VA MULTUMESC SI o sa dau funda

Răspuns Câştigător
| nutty a răspuns:

Cu profil uman ar fi calinescu, cu economic - carol(asta nu e prea bun). Cam astea ar fi... oricum alege liceele in functie de ce iti place si pentru care ai avea medie, uitandu`te si pe mediile din anii trecuti. Si pune cat mai multe licee pe foaie ca sa nu ai surprize, desigur, in ordinea preferintelor. Sper sa intri unde doresti. :*

1 răspuns:
| frumusyk08 a răspuns:

Gheorghe sincai. odobleja sunt sigura ca st bune.pe acestea le trec si eu