| Molusca a întrebat:

Bună tuturor,vreau să învăț la fel de bine că înainte (și acum învăț bine dar nu la fel de bine) nu știu ce se întâmplă cu mine dar nu mai am ambiție, motivație! Vă rog ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
| Osneros a răspuns:

Care crezi că e motivul pentru care nu mai ai ambiție?

| Molusca explică (pentru Osneros):

Bună, când îmi văd colegii că învață bine mai bine decât mine mă descurajez

2 răspunsuri:
| nigelb a răspuns:

Telefonul meu Samsung Galaxy A51 are Focus mode care ajuta la invatare si sa nu folosesti mobilul cand nu trebuie. eu as zice sa inchizi internetul cand inveti si totul e in regula.