| AdaLeo a întrebat:

Unde gasesc rezultatele (raspunsuri si subiect) la olimpiada de romana de vineri, 17 februarie 2012 la Cluj si la fizica, azi (duminica) 19 februarie 2012. Ce etapa a fost la romana? La fizica a fost judeteana, dar la romana... Am pierdut subiectul. Astept un raspuns cat mai rapid posibil. Merci:X FUNDAAAAbig grin

1 răspuns:
| dcamy99 a răspuns:

Pai la romana a fost faza locala.Nu am de la Cluj, ci de la Galati doar subiectele, fara raspunsuri.Ti le dau daca vrei.Doar da-mi id-ul tau.