| alyad a întrebat:

Unde pot afla rezultatele la concursul National "Terra" Iasi Editia a II-a?

4 răspunsuri:
| ZâmβέŤ a răspuns:

Încă nu s-au afişat! :*

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Etapa judeţeană a fost chiar azi şi tu vrei să găseşti DEJA rezultatele?
Să fim serioşi!

Încerci de luni încolo : dacă ai noroc, o să le găseşti afişate online ( sau ţi le va comunica profesorul )...

Vezi alte detalii la linkul :
http://concursterra.ro/

Toate cele bune.

| alyad explică (pentru bursuc001):

Am intrebat doamnele care au stat cu noi in sala, si ni s-a comunicat ca vor fi afisate in seara asta tarziu sau maine,

| bursuc001 a răspuns (pentru alyad):

Mda, asta în mod "TEORETIC"...
Practic, NU are cine să le şi corecteze şi să le şi posteze în timp util sad
Nu uita că, totuşi, e o zi de week-end ( Sâmbătă, după care urmează Duminică ) - deci, majoritatea "angajaţilor" NU sunt prea dornici de muncă happy

Cel mai sigur, rezultatele vor fi postate online ( dacă vor apărea ) doar de luni încolo...

O seară/noapte frumoasă.