| oMycutzzaVrajitoare a întrebat:

Buna happy
Unde pot gasi o lista cu candidatii la evaluarea nationala si notele obtinute de acestia?puppy dog eyes
Funditawinking

3 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Pe edu.ro inca nu s-au afisat insa pe siteul unor judete sau afisat,
totusi pe siteul judetului meu isjbn inca nu sau afisat

| snzpaul a răspuns:

Pe site-ul celor de la ISJ.
De exemplu dacă tu ești din Caraș-Severin, intri pe www.isjcs.ro

| Alle57 a răspuns:

Depinde din ce judet esti! De exemplu eu am cautat pe isj sibiu pentru ca eu de aici sunt si am gasit. Poti scrie isj si judetul din care esti. Sper ca o sa gasesti. Funda?batting eyelashes