| Lydia28 a întrebat:

Buna!
Unde pot vedea rezultatele Concursului International de Matematica Aplicata Cangurul - 2011, dar si 2012?
Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lydia28 explică (pentru maria6):

Nu pot accesa'' Rezultate Concursului International de Matematica Aplicata Cangurul din 18 martie 2011''!
Ce e in neregula?

4 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

Nici eu nu pot, e ceva de la ei. Incearca aici
http://www.cangurul.ro/Cangurul%20matematic/subiecte_cangurul_mate.php

| Lydia28 explică (pentru maria6):

Nu am gasit ceea ce doream, adica rezultatele elevilor care au participat, dar am gasit ''Raspunsuri clasele IV-XII 18 martie 2011'' si avem nevoie si de asta!
Multumesc!
Iar daca gasesti si ceea ce doream ar fi SUPER!
Multumesc inca odata!