| anonimous2345677 a întrebat:

Buna,
Urmeaza sa dau la. facultate anul acesta,la farmacie si as vrea sa imi spuneti cate ceva despre fac titu maiorescu si carol davila; avantaje, dezavantaje...As vrea sa aud din experiente proprii...
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Experien nu am, pentru c anul acesta dau i eu admiterea.Dar am citit pe net c Titu Maiorescu nu ar fi tocmai bun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu isi are rost comparatia intre o universitate privata (oricum toate univeristatile private din Ro au drept scop profitul si nu educatia) care a fost infiintata acum cativa ani precum TM si CArol Davila care are o istorie de peste 150 ani