| Sotaro324 a întrebat:

Buna vara asta m-am mutat de la un liceu la altul eu sunt profil mecanic si m-am mutat la stiitele naturii acum mi se cere un examen... (DIFERENTA) din ce anume se da aceasta diferenta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La secretariatul scolii iti vor spune cel mai bine la ce materii dai diferentele.

| Sotaro324 explică (pentru anonim_4396):

Problema. asta e au fost Mama si Tata dar le-a zis doar. ca va da o diferenta... pot sa zic ca eu am avut o medie mica. si totusi am fost aceptat. media era 8.89 ultimu. elev iar eu 8.53.