| DeniSa_9048 a întrebat:

Voi ati dat teste initiale? A fost greu?

Răspuns Câştigător
| rosepassion a răspuns:

Eu am dat dar la mine nu sa trecut in catalog pentru ca ii l inceput de an... este din recapitulare si din cunostintele generale(in functie de materie) si unele chiar sunt usoare daca stii cv

sper ca te-am ajutat:*

13 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Eu am dat unul.Mai am anuntate 5.Vacanta e lunga, eu am uitat unele lucruri, si e greu pentru mine.

| Silvia a răspuns:

Am dat la fizica, dar am trebuie sa dam si la celelalte materii, saptamana viitoare dau la bio, romana, mate, geora, franceza...si la ce mai vor profiilaughing.

| M4RK a răspuns:

Inca nu am dat urmeaza happy

Răspuns utilizator avertizat
| ViVi a răspuns:

Adica predictive ca la inceput de an thinking
daca e vorba de acest test da am dat o parte trebuie sa mai dau saptamana viitoare o parte

tu?
thinking succes la scoala ne trebuie muullt laughing

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Am dat doar la fizica&bio. La biologie nu am invatat asa ca mi s-a parut greu oh go on la fizica usurel thinking big grin

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Si eu am facut o varza la geografielaughing
la romana cred ca o sa fac bine, ca inca nu l-am dat, la chimie mi-e frica:p

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

La geo am facut varza

| ingeras14 a răspuns:

Inca nu whew! big grin....Maine dau la bio nail biting...La celelalte saptamana viitoare yawn.

| marry a răspuns:

Eu inca nu..luni am unu la fizica si mi-e groaza ca am profa nouastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat la romana si mate azi.Maine dau la istorie, iar saptamana viitoare la geografie.
Mie mi s`au parut cam grele pentru ca uitasem cam multe lectii ce le-am facut in a7a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. dar nu pe toate

| alinutzacodruta a răspuns:

Eu am dat la mate si nu am stiut nimic laughing noroc ca nu ne trece notele big grin