| bbxbeibiiii a întrebat:

Ati dat teste initiale pana acum? Ati stiut?

11 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Da, azi am dat la limba romana si a fost chiar usor!

| AnnAnne a răspuns:

Buna, am dat 2 teste azi: la lb. engleza si la geografie.La ambele a fost f simplu, insa geografia n-a fost niciodata punctul meu forte, asa ca ma astept la 10 la engleza si aprox. 8.50 la geogra.Tu?happy

| wintage a răspuns:

1. Cateva
2. Da

| Ramina a răspuns:

Am dat la geografie si a fost usorbatting eyelashes. mai am de dat 8 teste straight face

| raluca250 a răspuns:

Am dat la mate [nu ]
la bio is tehno [dalaughing]

| n1445 a răspuns:

Da azi la engleza cred ca iau 9 sau 10 :X:X:X

| bbxbeibiiii explică:

Eu am stiut la mate, engleza si romana.
am emotii la isto, tehno si civica---nu am mai facut civica
si dam la chimie---n-am facut

| xSequel a răspuns:

Am dat la religie,dar n-am stiut prea mult deoarece cand am facut recapitulare am facut oral, si' eu nu-mi amintesc prea bine :S.
Maine dau la Romana si Biologie, joi la engleza si miercuri la mate.
Deci numai la religie am dat. big grin

| adiina11 a răspuns (pentru xSequel):

Ce subiecte au fost la mate?

| xSequel a răspuns (pentru adiina11):

Du-te pe edu.ro si acolo gasesti subiecte la mate, romana si engleza.

| lovemusic13 a răspuns:

Da, am dat cateva teste initiale.Mie una mi s.au parut usoare.La mine in scoala nu se trec. Daca ai invatat anul trecut nu ai cum sa nu stii, si vor fi si usoare deoarece va fi materia de anul trecut in mare, deci nu ai de ce sa iti faci prea multe griji.Bafta!:*