| MusicLover a întrebat:

voi cand aveti tezele la romana si mate? si pe ce clasa sunteti? =)

6 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Maine o dau la romana, martea viitoare la matematica.
Sunt intr-a 6-a.

| beautifulkiss a răspuns:

Eu nu dau la mate ca-s la filo happy Sunt a9a si luni dau la romana big grin

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Le-am dat deja laughing Sunt intr-a X-a.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Eu sunt in a 7-a si-am dat la Romana si vineri dam la Mate.Scuze ca am postat la raspunsul, dar era mai accesibil.

| Reiko a răspuns:

Marti 27.11 dau la mate si joi 29.11 la romana. Sunt clasa a 7-a.

| JessicaJ a răspuns:

Am dat-o la romana ieri[20.11]am luat 9 :d la mate o dau vineri [23.11]si la geografie o dau miercuri[28.11] sunt a 8 a happy Multa bafta si tie la teze happy