| zozo74 a întrebat:

Buna vrea sa va intreb ce parere aveti despre programul de master in management sanitar, se merita poti gasi loc de munca in domeniu, si daca stiti ceva despre facultatea de medicina din sibiu o parere, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| amanda33 a răspuns:

Locuri de munca poti gasi oriunde chiar si in afara. Mai degraba in afara decat in tara, ca suntem o tara de pilosi. Facultatea din Sibiu este buna, de fapt toate sunt, numai ca atentie: poate sa fie si facultatea lui peste, daca e vreun prof tampit care are boala pe tine si nu te trece, nu te trece happy Asa ceva exista peste tot. Orice studiu in medicina se merita.Mai da si foarte bine in CV. Bani sa ai sa il faci! Locuri de munca gasesti numai sa vrei. Succes happy