| PussicatDolls a întrebat:

Buna happy Vreau ca pe viitor sa fiiu biolog happy Sa cercetez fel de fel de fenomene, de celule, etc.
Stiti cumva la ce fel de magazine pot gasi un microscop? Si cam la ce pret se incadreaza unul?batting eyelashes Multumesc mult si ofer funda garantat! big grin

3 răspunsuri:
| Felix2009 a răspuns:

Buna.

Intra pe http://www.skywatcher.ro/microscoape.htm si vei gasi oferte de microscoape biologice si de laborator, de la 400-500 lei la 2000 lei, caracteristici tehnice si informatii despre cum cumperi.
Funda?

| vlad8249 a răspuns:

Frumos vis

| vlad8249 a răspuns:

Frumos vis