| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau impreuna cu niste colege sa facem un bal mascat da nu stim cu ce tema vrem sa facem ceva ce sa ii impresionez pe toata lumea.Cine pote sa imi spuna niste teme asi fi recunascator?

3 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Tema "cupluri celebre din istorie" si va costumati spre exemplu in Tristan si Isolda, sau Romeo si Julieta. sau puteti alege ca tema "supereroi" si va costumati in superman, batman, catwoman, elektra si ce va mai trece prin cap. sau puteti alege ca tema "personaje din lumea disney" si va puteti costuma in Cenusareasa, Fat-Frumos, Alba-ca-Zapada. sau puteti alege ca tema "personaje mitologice" si va costumati ca Zeus, Afrodita, Poseidon, Atena.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Personaje din lumea basmelor romanesti.
Personaje din lumea lui Harry Potter.
Staruri de cinema americane.

| caty_7652 a răspuns:

Pai puneti tema de haloween.va fi foarte frumos sai vezi pe toti in costume de haloween