| thegirl12 a întrebat:

la noi se organizeaza bal mascat si trebuie sa facem un dans cu o tema si asa. m-ati putea ajuta sa gasesc niste teme plz... poate ce ati facut voi si asa. dau funa mare

Răspuns Câştigător
| savin a răspuns:

Teme: james bond, frumoasa si bestia, step up

2 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Pai ar fi trebuit mai multe detalii, dansezi singura sau ai partener?
Daca ai partener te-ai putea baza pe o tema cu un dans Tango, jucand si ceva teatru. Daca dansezi singura ceva hip-hop zic eu.

| Marte a răspuns:

TEME:venetiene,frantuzesti sau vezi cine e dupa masca.(persoanele isi schimba mastile si trebuie sa iti dai seama ce pers e dupa mascahappy )