| zrob a întrebat:

daca sunt student la facultatea X si as vrea ca in vara sa dau examen la alta facultate si daca intru sa retrag dosarul de la facultatea X si sa il pun la facultatea Y unde am dat examenul, dar asta doar daca intru, daca nu sa pot continua la facultatea X. stie cineva daca se poate?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dosarul nu se poate retrage decat daca in prealabil te retragi.
In schimb poti face copie legalizata de pe diploma de bacalaureat, certificatul de nastere si actul de identitate si le depui la noua facultate, originalul il vei depune daca o sa intri.

| zrob explică (pentru Ioandelasal):

Si daca am facut un an la prima facultate la buget, voi face primul an in cazul in care daca intru la a2a la cu taxa?

| Ioandelasal a răspuns (pentru zrob):

Da, primul an il poti face numai cu taxa.