| dariusdrs3 a întrebat:

Vă salut! Este cineva care tocmai a început liceul seral? Clasa a IX sau X. Aștept un mesaj în privat sau un comentariu deoarece am niște curiozități.

8 răspunsuri:
| Alexalex1000 a răspuns:

Da, spune

| dariusdrs3 explică (pentru Alexalex1000):

Am cateva intrebari.

1. Daca lucrezi cum te descurci?
2. Cum si cand te duci la cursuri (esti chemat de cateva ori pe semestru pentru a da niste teste/teze sau te duci in fiecare zi?)
Cam atat deocamdata

| Alexalex1000 a răspuns (pentru dariusdrs3):

Salut, poți să ai service n-ai treaba... De ex ai service dim te duci după masă. Și la ore trebuie sa te ai bine cu dirigintele, nu trebuie in fiecare zi că nu e liceu de zi. Am prieteni care au fost și iei și se duceau 2 ori pe luna sau chiar odată

| dariusdrs3 explică (pentru Alexalex1000):

Am înțeles, aceasta a fost curiozitatea mea dacă trebuie să merg în fiecare zi, având în vedere că orele încep în jurul orelor 14:00-16:00. Este destul de dificil să ajung la toate orele dacă încep munca, deoarece liceul este destul de departe

| dariusdrs3 explică (pentru Alexalex1000):

Imi poti lasa un mesaj in privat pentru a vorbi mai multe?

| Alexalex1000 a răspuns (pentru dariusdrs3):

Nu trebuie sa mergi zilnic că nu e liceu de zi, e seral adică fără frecvență. Cine se înscrie la seral se înscrie pentru că e la munca sau nu poate veni zilnic. Te duci când vrei, te poți duce doar la sfârșitul anului câteva zile sa te asculte și să-ți încheie mediile.

| dariusdrs3 explică (pentru Alexalex1000):

Am inteles, cu teste, teze, examene presupun ca te lasa sa mai tragi un ochi pe internet, nu?

| Alexalex1000 a răspuns (pentru dariusdrs3):

Da,acolo trec toți 'prostii' bro.