| YONYELLA2012 a întrebat:

Vreau sa intru la medicina la umf Iasi(medicina generala) si caut cartea Teste pentru admitere la bologie dar nu o gasesc. Cineva mi-a spus ca o pot gasi la tipografia universitatii, dar eu nu sunt din Iasi. Daca are cineva un site de unde o pot procura mi-ar ajuta enorm... Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Emmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru CasaSiDesign):

Asta e pentru Bucuresti si e din 2012..reciteste intrebarea( asta caut si eu, cartea apare la sfarsitul lunii dar trebuie sa mergi tu sa o cumperi de la facultate nici eu nu sunt din Iasi dar sora mea e tot la UMF si mi o cumpara ea)