| Marius1003 a întrebat:

vreau sa invat engleza, stiu ceva engleza stiu multe cuvinte, dar vreau sa stiu si mai mult, daca ati putea sa-mi lasati un link dar nu asa doar in prostie ceva sigur de unde as putea sa invat engleza foarte bine! multu' funda.

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Engleza se invata mai bind vizionand filme / seriale. Cel putin partea de comunicare. Daca vrei gramatica, ai pe Google sute de exercitii.

Treaba cu filmele / serialele ti-o zic din proprie experienta. Incearca!