| anonim_4396 a întrebat:

Buna ! ;D .
Cum as putea invata si eu engleza mai bine, nu sunt chiar asa bata, stiu si eu 2-3 cuvinte laughing . dar chiar vreau s-o invat. help me! happy

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Daca nu ai reusit sa o inveti de cand ai inceput sa faci engleza, acum e foarte greu sa le inveti asa toate dintr-o-data!
Cred ca singurul care te-ar ajuta, ar fi un profesor de la care sa iei meditatii!
Bafta!

| AnnDra20 a răspuns:

Exista mai multe metode.
Poti sa inveti si singura acasa. Uita-te pe net, exerseaza mereu. Exista carti cu DVD-uri de pe care poti sa inveti... Daca vrei... vei reusi. happy