| RodeghieroGiulia a întrebat:

Buna!
In vara aceasta vreau sa invat bine engleza. Dar nu stiu cu ce sa incep.Cu [,] cuvinte etc...Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Du-te la o scoala de vara cu engleza tongue

| brunetzelu a răspuns:

Buna.Sfatul meu este sa te uiti la cat mai multe filme in engleza si, de preferat, subtitrarile sa fie tot in engleza, asa inveti si cum se scriu cuvintele si unele expresii dar si ce inseamna in limba romana. Succesbig grin

| tazz4 a răspuns:

Pai eu mi-am luat de la libraria Alexandria aceasta carte: http://www.librarie.net/......ntia-celor Sper ca te-am ajutat! Funda?