| ASKjunior a întrebat:

Vreau sa ma duc la liceu si nu stiu la ce profil sa ma duc,nu stiu ce sa aleg dintre real sau uman, ce imi recomandati? Ce meserii pot sa am daca aleg una dintre ele?

2 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Alege real. Eu sunt la uman si regret enorm lucrul asta..La real faci din toate cate putin, pe cand la uman nu prea faci mate, fizica, etc., iar notele sunt doar 'de forma' acolo, cel putin la mine nu se dau teste prea multe, profii pun note pe portofolii, relax total :/ chiar daca sunt la un liceu de nota 10. Asa ca alege real!

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Uman happy